Taksim Estetik Merkezi’nde Burun Estetiği(Rhinoplasti)

Rinoplasti, burun estetiği veya burun şekillendirme ameliyatı olarak bilinen cerrahi bir prosedürdür. Bu operasyon, burunun şeklini, boyutunu veya işlevini değiştirmek amacıyla gerçekleştirilir.

Rinoplasti, estetik amaçlarla burunun daha simetrik, daha küçük veya daha büyük olmasını isteyen kişiler için yapılabilir. Aynı zamanda burun deformitelerini düzeltmek, solunum problemlerini gidermek veya burun ile ilgili fonksiyonel sorunları çözmek için de uygulanabilir.

Ameliyat, genellikle hastanın beklentileri ve burun yapısına bağlı olarak burun kıkırdak ve kemiklerinin yeniden şekillendirilmesini içerir. Cerrahi teknikler ve yaklaşımlar kişisel ihtiyaçlara göre değişebilir ve ameliyat sonrası iyileşme süreci bireyden bireye farklılık gösterebilir.

Rinoplasti, cerrahi bir prosedür olduğundan öncesinde detaylı bir değerlendirme, ameliyat öncesinde hastanın beklentilerini anlamak ve uygun bir planlama yapmak önemlidir. Taksim Estetik Merkezimizde ücretsiz planlama yaptırabilirsiniz. Bu işlemi düşünen kişilerin, Taksim Estetik Merkezimizde plastik cerrahımızla detaylı bir danışma yapmanızı öneririz. Bu şekilde, ameliyat öncesi ve sonrası beklentileri, riskleri ve iyileşme süreci hakkında doğru bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı Günlere.

Taksim Estetik Merkezi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba!
1
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?